Hakkımızda

Kursumuz 27.04.1989 tarihinde kurulmuş olup tüm sertifika sınıfları (A2-B-C-D-E-F-G-H) için eğitim vermektedir.Eğitimli sürücü yetiştirmekte Özel Sürücü Kurslarına büyük görevler düştüğünün bilinci ile 19 yıllık tecrübemizle en iyi şekilde eğitim vermek için çalışıyoruz.

Yurdumuzda meydana gelen trafik kazalarının %90 nına yakını sürücü hatalarından kaynaklanmaktadır.Bu nedenle eğitimin öneminin bir kat daha arttığının farkındayız. Bunun için kursumuzda”B” sınıfı sertifika için 20 saat,”E’’sınıfı sertifika için 45 saat direksiyon eğitimi vererek sürücü adaylarımızı trafiğe çıkabilmeleri için hazır hale getirmeye,tüm kurs çalışanları olarak yoğun gayret göstermekteyiz.

Sizlerle birlikte göstermiş olduğumuz başarılarımıza yeni bir adres oluşturarak Selçuklu Şubemizlede hizmetinize girmiş haldeyiz.Şubemizde de merkez kursumuzdaki gibi çağdaş bir eğitim,güçlü kadro,modern klimalı sınıflarımız ve son model araçlarımızla güvenilir bir hizmeti sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Misyon ve Vizyon

Eğitimli sürücüler yetiştirerek ehliyet sahibi yapmak, trafiğe kurallarına riayet eden bireyler kazandırmak ve adaylarımızın memnuniyetini sağlamak ÖZEL RENKLİBAY SÜRÜCÜ KURSLARI‘ nın vazgeçilmez misyonudur.

 

Yenilikçi ilkesini benimseyerek güvenilir,tercih edilen bir kurum ve saygın eğitime seçkin bir isim olmak ÖZEL RENKLİBAY SÜRÜCÜ KURSLARI‘nın vizyonudur.